SeiShi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Karta postaci Myra Blake Empty Karta postaci Myra Blake

Pon 16 Kwi 2012, 15:40

Imię i nazwisko:
Myra Blake

Rasa: Władca ziemi.
Wiek: 16

Wygląd: Karta postaci Myra Blake Knjg5mdmyndysndcwmtcxnz.

Charakter: Jest miła, uczynna, nieśmiała. Często zdarzają jej się jednak nawroty wspomnień z dzieciństwa. Wtedy staje się smutna, najchętniej siedziałaby wtedy na swoim ulubionym drzewie i płakała.

Lokalizacja:
Shinseina.
Strona: Dobro

Technika/Zaklęcie początkowa/we: Wybiera admin.

Historia postaci : Do 14 roku życia mieszkała z matką, po jej śmierci wędrowała sama. No ale może zacznę od początku.Urodziłam się w Shinseina. Mieszkałam z mamą w małym domku koło lasu. Matka uciekła od jej ojca gdy ona miała 3 lata. Nie pamiętam go dobrze, ale z jej opowieści wynika, że o był bardzo zły człowiek. Przez 4 lata mama wędrowała ze mną uciekając od niego, aż w końcu osiedliliśmy się w domku koło jeziora. Niestety znalazł nas i próbował wyciągać pieniądze na swoje sprawy czasami nas nachodził wtedy ja szłam do swojego pokoju, a mama próbowała go wygonić z domu. W końcu udało nam się uciec na drugi koniec miasta do małego domku koło lasu. Mieszkałam tam z mamą spokojnie aż do 14 roku życia, a dokładnie w moje 14 lenie urodziny. Może opowiem po kolei:
Było południe siedzieliśmy w kuchni i mama przygotowała mój ulubiony tort jagodowo-truskawkową i ozdobiła go liskami mięty.Miałam już zdmuchnąć świeczki kiedy nagle pojawił się mój ojciec. Kazał mamie oddać wszystko co miała łącznie ze mną. Mama kazała mi pójść na górę, a ona sama zajęła się nim. Po chwili usłyszałam strzał i zbiegłam na dół. To mój ojciec strzelił do mamy, podbiegłam do już martwego ciała i przytuliłam mamę. Odwróciwszy się w stronę ojca ze łzami w oczach, a en zaczął celować we mnie pistoletem. Strasznie się bałam, aż nagle stało się coś dziwnego, przez otwarte drzwi wchodziły do domu gałęzie które oplotły tatę i zaczęły go dusić. Wyglądało o tak jakby chciały mnie bronić, kiedy poprosiłam by przestały wysłuchały mnie po chwili pojawiła się policja, a ja po złożeniu zeznań ruszyłam w świat by w końcu wrócić do starego domku koło lasu.

Statystyki:
Siła Ataku: 2
Zręczność: 3
Wytrzymałość: 2
Skupienie: 3
HP: 20
MP: 30


Ostatnio zmieniony przez MyraBlake dnia Pon 16 Kwi 2012, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Anonymous
Gość
Gość

Karta postaci Myra Blake Empty Re: Karta postaci Myra Blake

Pon 16 Kwi 2012, 16:10
Krótko i na temat. Ja jestem za.
Na start, hmm... Pył Irysu (Dziś powinny już być dostępne wszystkie Władców Ziemi zrobione)
Nono
Nono
Admin Twórca
Liczba Postów : 573

POSTAĆ:
HP:
Karta postaci Myra Blake 9tkhzk200/200Karta postaci Myra Blake R0te38  (200/200)
Mana:
Karta postaci Myra Blake Left_bar_bleue220/220Karta postaci Myra Blake Empty_bar_bleue  (220/220)
Strój: https://images.tinypic.pl/i/01010/72mou3qg8uic.png
https://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-

Karta postaci Myra Blake Empty Re: Karta postaci Myra Blake

Pon 16 Kwi 2012, 16:54
Powinny, bo Pan Leniwy zwalił robotę na mnie! Very Happy
Akcept i witamy na pokładzie. Smile Za jakieś 10 minut techniki będą uzupełnione.

EDIT: Aha. W nicku możesz mieć oddzielne słowa.
Sponsored content

Karta postaci Myra Blake Empty Re: Karta postaci Myra Blake

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach