SeiShi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Nono
Nono
Admin Twórca
Liczba Postów : 573

POSTAĆ:
HP:
Brak pomysłu na tytuł 9tkhzk200/200Brak pomysłu na tytuł R0te38  (200/200)
Mana:
Brak pomysłu na tytuł Left_bar_bleue220/220Brak pomysłu na tytuł Empty_bar_bleue  (220/220)
Strój: https://images.tinypic.pl/i/01010/72mou3qg8uic.png
https://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-

Brak pomysłu na tytuł Empty Brak pomysłu na tytuł

Pią 23 Mar 2012, 20:30
Już miesiąc za nami. Nie jest nas co prawda dużo, ale jak na około 40 dni od startu forum to całkiem niezły wynik bo z początkami zwykle bywa najgorzej.. Smile


Brak pomysłu na tytuł 2hcexy9 -Ohayo! Jak wam się żyje? Ekhm... nie o tym. Miałam zapytać Was w imieniu Głównego Debila... - Zostaje trzaśnięta piorunem prosto z nieba za sprawą magicznego kodu - Oy...! W imieniu Głównego Admina! Err... jak u was? Podoba wam się tutaj? Jak wrażenia od czasu założenia KP? Coś nie pasuje, czegoś za dużo lub za mało? Zabić kogoś? - Drapie się za uchem czekając na odpowiedzi...
Anonymous
Gość
Gość

Brak pomysłu na tytuł Empty Re: Brak pomysłu na tytuł

Pią 23 Mar 2012, 20:41
- To może ja dodam kilka słów za zastępcę, czyli vice głównego debila... - oczekuje na trzaśnięcie piorunem, lecz nic takiego nie następuje, więc oddycha z ulgą. - Cieszymy się wszyscy, że forum prężnie się rozwija i ludziom podoba się rozrywka w fabule. Jednak, tak jak wspominała przedmówczyni, macie jakieś zastrzeżenia, coś dodać, czegoś odjąć, kogoś zabić, to śmiało, admini nie gryzą... - Rzuca znaczące spojrzenie w stronę Nono - ...Chyba.
KonKuro
KonKuro
Liczba Postów : 227

POSTAĆ:
HP:
Brak pomysłu na tytuł 9tkhzk400/400Brak pomysłu na tytuł R0te38  (400/400)
Mana:
Brak pomysłu na tytuł Left_bar_bleue150/150Brak pomysłu na tytuł Empty_bar_bleue  (150/150)
Strój:
https://seishipbf.forumpolish.com/t380-karta-postaci-konkuro-iwin

Brak pomysłu na tytuł Empty Re: Brak pomysłu na tytuł

Pią 23 Mar 2012, 20:58
La la la - Idzie sobie spokojnie, podskakując z uśmiechem.... gdy dopadają go admini i wypytują się o dziwne rzeczy. No przygotujcie się na zawzięta i ostra krytykę... Nastawia palce.
- Podobać się podoba. Ja jestem mniejszością więc moich wypowiedzi nie bierzcie serio... ale ale - Mruga w stronę Nono - Wrażenia są super. Obsada administracji robi bardzo dużo i można z nią pogadać... Tylko żeby tak częściej na Chatboxa wpadała bo nie mam z kim po spamować - Czuje wzrok administracji na sobie dlatego tak w dobrym świetle mówi i próbuje język trzymać za zębami - Aaon - Najciekawszy z administracji. - Kłania się przed Aaonem - co do innych userów z forum... Dużo osób płci pięknej... ładneeeeee.... Jakby nie patrzyć mi się tam podoba... Któraś pójdzie na herbatkę? - Otwiera oczy szeroko i się rozgląda w około. No niestety nikt. .... Ehhh Następne pytanie, czyli wady - Hmmm Wkurzający Kuro. On mnie wpienia jak nikt inny. - Myśli - Jeszcze mam jedną zaletę. ADMINISTRACJA otwarta na pomysły, jak wiadomo z umiarem.
Następna odpowiedz do "zabić kogoś?" - Nieeee... Ale macie pożyczyć z pięć ziko?
Admini może i nie gryza ale Kon poczuł dziwny porażenie prądem w tyłek....
Anonymous
Go??
Gość

Brak pomysłu na tytuł Empty Re: Brak pomysłu na tytuł

Pią 23 Mar 2012, 21:44
-No proszę, proszę, zeszło Was tu trochę.
Stał oparty o ścianę pokoju pt. "Brak pomysłu na tytuł" i spoglądał na obecnych.
-Nie wiem co Konkuro miał na myśli mówiąc, że jestem najciekawszy... duma chwilę nad tym zagadnieniem, ale wrócił do tematu, bo nic mu nie przyszło do głowy. -Dziękujemy za aktywność graczy i chęci do gry. Wasza radość i przyjemność równie świetnie wpływa na kondycję całego TEAMU. Administracja + Użytkownicy = Udana zabawa!
Wyjmuje zza swoich pleców małe USB do Chatboxa i sprawdza łączność. -Niekiedy wchodzę, ale nie zawsze jest taka sposobność. A czasem przycina mi się to dziadostwo... chwila... KTO PRZEGRYZŁ KABEL!?
Anonymous
Gość
Gość

Brak pomysłu na tytuł Empty Re: Brak pomysłu na tytuł

Pią 23 Mar 2012, 21:52
Miga lampa błyskowa, po czym Assassi bije się w czoło i ściąga klapkę z aparatu. - Ja mam zastrzeżenia: po pierwsze - umiejętności aniołka są do.. niczego! Po drugie - Percy jest zbyr przystojny.. - patrzy z ukosa na Nono, siada, aby żaden piorun nie trafił ją w tyłek i mówi dalej - Zgadzam się z kolegą taty, że tata jest wkurzający, ale Kon za to miły!! Plus miło, że mnie adoptowali... - widzi Kuro próbującego przerwać jej, ale mu na to nie pozwala - ... może nie do końca świadomie. - drapie się po głowie - Forum jest genialne, admini.. jeszcze bardziej fajni - jak dla mnie bomba. - wręcza Nono, Percedalowi i Aaonowi drobny prezent:
Nono:
sir Percedal:
Aaon:
- Dzięki za uwagęWink


Aaon, weź się zamień! ~ Percy
Nie ma tak dobrze! Zasługujesz na gaśnicę i już;p ~ Assassi
Aaa, już rozumiem... Że taki gorący... Mrrraauuu ~ Percy
nie .. to jest jak spalisz następnym razem obiad ~ Assassi
Sponsored content

Brak pomysłu na tytuł Empty Re: Brak pomysłu na tytuł

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach